MCQ Nowa Dęba 2016

plakat mcq 2016

Serdecznie zapraszamy na kolejną imprezę z cyklu MCQ Nowa Dęba, która odbędzie się 16 października 2016r. na torze crossowym w Nowej Dębie. Jako organizatorzy zapewniamy dobrą zabawę, piknikową atmosferę, sportową rywalizację i moc emocji. Jednocześnie na chwilę obecną zastrzegamy sobie możliwość zmiany terminu.

Jak to bywało poprzednimi latami, również w tym roku forma ma charakter amatorskiej rywalizacji i sprawdzenia swoich umiejętności na koniec sezonu. Wszystko to w rodzinnej, piknikowej atmosferze. Kto był, wie jak to wygląda. Kto jeszcze nie był, niech żałuje i nie przegapi zbliżającej się imprezy.

Również tak jak było to w poprzednim roku, wstęp na teren obiektu jest wolny, a wpisowe dla uczestników symboliczne - 30 zł. Zapisy uczestników odbędą się w dniu imprezy, od godziny 9:00. Rozpoczęcie przewidzieliśmy na godzinę 10:00. Co do ilości przejazdów i kategorii, uzależniamy od liczby uczestników. Zależy nam, aby nikt nie był zawiedziony i każdy mógł pojeździć i się sprawdzić z innymi. Oczywiście nie zabraknie pucharów i nagród dla najlepszych.